کمپ ترک اعتیاد (خانه بهبودی) موسسه دنیای پاکبانان اندیشه نو

شماره ثبت ٣٩٨٥٤


تاریخچه مرکز

موسسه دنیای پاکبانان اندیشه نو فعالیت خود را در سال 1388 شروع کرد و به روش علمی توانست فعالانه در این حیطه فعالیت کند و رسما فعالیت حرفه ای خود را زیر نظر سازمان بهزیستی کشور آغاز کرد. پرستلی دلسوز - مربیانی با تجربه - تجربه های دردآور ما را کاملا متمایز کرده که به بهترین شکل ممکن بتوانیم سرویس خود را به بیماران خود ارایه دهیم .


شیوه درمانی مرکز

بیماری اعتیاد یک بیماری مزمن و پیشرونده است و همین امر مارا واداشته تا از متد درمانی روز دنیا از جمله گروه درمانی - خانواده درمانی - دارو درمانی (زیرنظر پزشک) استفاده کنیم .
شیوه های درمانی ما برگرفته شده از 12 قدمی ها - ماتریکس - رفتار درمانی و دیگر متودهای روز دنیاست.
بعد از یک دوره (به تشخیص پزشک مرکز) بیمار در از فضای اولیه بیماری خود خارج شده و در گروه یا همان اجتماع کوچک مرکز قرار میگیرد تا شیوه ی صحیح زندگی را کنار دیگران تجربه کند.
در همین راستا مرکز کلاس های گروهی ماتریکس که روش های اولیه زندگی بدون مصرف مواد مخدر هست را به بیماران آموزش میدهد. که تجربه و پرونده های موجود نشان میدهد بیمار با پیگیری کلاس ها بعد از خارج شدن خود از مرکز دیگر مصرف مواد مخدر را تجربه نخواهد کرد.
به امید روی که بیماری مهلک و خانواده برانداز اعتیاد از سراسر جهان ریشه کن شود.
نکته حائز اهمیت
این مرکز علاوه بر انتخاب شیوه های مناسب برای هر فرد بیمار تمام بیماران خود را بیمه مسئولیت مدنی میکند. تا خانواده ها با خیالی آسوده به مقابله با این بلای خانواده سوز بپردازن

کتاب هایی که در مرکز برای مددجو تدریس میشه


k4
k3
k2
k1

سالن سم زدایی